بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد داروخانه آنلاین کیش کاملا محفوظ می باشد

قرص استئوفیت آپوویتال | Apovital Osteo Fit

قرص استئوفیت آپوویتال | Apovital Osteo Fit

30 عدد قرص برای سلامت استخوان، ماهیچه و غضروف

کد کالا :

30 عدد قرص استئوفیت آپوویتال یا Apovital Osteo Fit که یک فرمولاسیون مناسب برای سلامت استخوان‌ها، ماهیچه‌ها و غضروف‌ها است

نا موجود
آپوویتال
نام برند : آپوویتال
+ موارد بیشتر

30 عدد قرص استئوفیت آپوویتال یا Apovital Osteo Fit که یک فرمولاسیون مناسب برای سلامت استخوان‌ها، ماهیچه‌ها و غضروف‌ها است:

  • شامل کلسیم و ویتامین D است که از مواد ضروری برای حفظ سلامت استخوان‌ها هستند.
  • دارای منیزیم که برای عملکرد بهتر در ماهیچه‌ها مفید است.
  • حاوی ویتامین C که با این ویتامین از طریق تشکیل کلاژن طبیعی به عملکرد طبیعی غضروف‌ها کمک می‌کند.
  • همچنین حاوی گلوکوزامین، کندرویتین و عصاره زنجبیل نیز می‌باشد.

 

قرص استئوفیت آپوویتال چگونه به بدن شما کمک می‌کند؟

Apovital Osteo Fit حاوی ترکیباتی مفید از کلسیم، ویتامین‌ها و مواد معدنی همراه با گلوکوزامین، کندرویتین و عصاره زنجبیل است که در موارد زیر برای بدن مفید هستند:

استخوان ها

برخی فکر می‌کنند استخوان‌ها تنها در دوران رشد و پس از آن هم در دوران کهولت نیاز به نگهداری و مراقبت دارند. اما این در حالی است که کلسیم و ویتامین D برای استحکام و سلامت استخوان‌ها در تمام مراحل زندگی مورد نیاز هستند.همچنین در قرص‌های استئوفیت آپوویتال ویتامین C، منیزیم، منگنز و روی مکمل فرمولاسیون آن هستند و ترکیبی خوب برای حفاظت از استخوان‌ها می‌سازند. لازم به ذکر است که ویتامین D به جذب بهتر و استفاده طبیعی کلسیم هم کمک می‌کند.

ماهیچه ها

منیزیم نقش مهمی در عملکرد طبیعی سیستم عصبی دارد، به ویژه در انتقال عصبی و انقباض عضلات نقش مهمی ایفا می‌کند. همین امر برای عملکرد طبیعی ماهیچه‌ها و حفظ و کارکرد مفید آنها مهم است. این قرص‌ها با تامین منیزیم به سلامت ماهیچه‌های شما هم کمک می‌کنند.

غضروف ها

ویتامین C به تشکیل کلاژن طبیعی کمک می‌کند که برای عملکرد طبیعی غضروف‌ها امری مهم و ضروری است. منگنز و مس از تشکیل و نگهداری طبیعی بافت همبند حمایت می کنند.

 

نکات مهم و روش مصرف

مصرف این قرص برای بزرگسالان روزانه 2 قرص با آب و ترجیحاً همراه با غذا است. لازم به ذکر است که نباید از دوز ذکر شده تجاوز کنید، مگر طبق دستور پزشک. همچنین داروخانه آنلاین کیش به شما یادآور می‌شود که مکمل‌های غذایی از جمله قرص استئوفیت آپوویتال یا Apovital Osteo Fit نباید جایگزین رژیم غذایی متنوع و متعادل و شیوه زندگی سالم شوند.

 

مراقبت روزانه + مکمل غذایی و ویتامین

تعداد 30 عدد
نوع بسته‌بندی جعبه مقوایی
جنسیت مصرف فرقی ندارد
شرکت سازنده آپوویتال
کشور مبدا برند آلمان
نوع محصول قرص

نظرات

captcha Refresh
محصولات مکمل
محصولات مشابه