بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد داروخانه آنلاین کیش کاملا محفوظ می باشد

مقالات

کم خوابی و تاثیر آن روی سیستم ایمنی از موضوعات داغ این روزها است. در واقع یک خواب خوب شبانه می تواند تاثیر مهمی روی سلامتی ما از وجوه مختلف داشته باشد، اما دانشمندان اکنون شواهد جدیدی کشف کرده اند که نشان می دهد خوب خوابیدن ممکن است مقاومت بدن شما را در برابر عفونت بالا ببرد.

راهکارهایی برای بهبود علائم یائسگی یکی از موضوعات مهم برای بانوانی است که تحت این شرایط قرار دارند. چرا که این علائم گاهی اواقت می‌توانند طاقت فرسا و آزار دهنده باشند و آگاهی داشتن از روش‌هایی که بتواند این علائم را کاهش دهد، قدم مثبتی در این جهت است که داروخانه آنلاین کیش در این مطلب به بررسی این روش‌ها می‌پردازد.

وقتی صحبت از سبک زندگی سالم می‌شود عموما صحبت از مزایای مصرف مولتی ویتامین به میان می‌آید و هنگام بررسی راه هایی برای سالم ماندن، یک مولتی ویتامین ممکن است انتخابی معقول و آسان به نظر برسد. اما آیا مولتی ویتامین ها واقعاً فواید سلامتی و سلامتی دارند؟ در ادامه این متن داروخانه آنلاین کیش به بررسی این موضوع می‌پردازد.

در این متن به راهکارهایی برای رشد سریع تر مو می‌پردازیم. چرا که بسیاری از ما بریا تنوع و یا سلامت موها و یا رفع آسیب‌های غیر قابل جبران دست به کوتاهی موها می‌زنیم اما همچنان به موی بلند علاقه داریم. در این بین تماشای رشد موها می‌تواند طولانی‌ترین انتظاری باشد که تحمل می‌:نیم. موهای ما از نظر فنی سریعترین بافت بدن، از نظر رشد هستند، در واقع آنها به طور متوسط 0.5-1.7 سانتی متر در ماه رشد می‌کنند، در حالی که به طور متوسط پس از 50 تا 100 روز می ریزد. این ریزش بر اساس ویژگی‌هایی مانند سبک زندگی و ژنتیک تعیین می‌شود.

در این مطلب داروخانه آنلاین کیش به مضرات خوابیدن با آرایش می‌پردازد. چرا که نیاز به زیبا و آراسته شدن در انسان‌ها یک نیاز طبیعی و غیرقابل انکار است مخصوصا در بانوان که این امر ریشه در تکامل و بقای نسل دارد.

  با آگاهی از فواید مکمل کرومیوم می‌توانید یک قدم به سلامتی عمومی بدن نزدیک‌تر شوید. کرومیوم یک عنصر نادر مینرال است که برای بدن مفید و ضروری است و از آنجایی که در منابع غذایی مصرفی به مقدار کمی یافت می‌شود و جذب آن در بدن هم بسیار کم است پیشنهاد شده است به شکل مکمل‌های غذایی مخصوصا برای افرادی که دچار کمبود این ماده هستند مصرف شود.

برای عموم خانم‌ها پاسخ به سوال چگونه آرایش را از روی پوست پاک کنیم؟ خود یک موضوع مهم است چرا که به رون سلامتی پوست کمک می‌کند. پاک کردن آرایش یکی از مهم‌ترین موارد در روتین پوستی است که می‌تواند از بروز مشکلاتی مانند آکنه و جوش، کدر شدن و چین چروک زودرس جلوگیری کند. در ادامه داروخانه آنلاین کیش به موارد و راهکارهایی برای پاک کردن پوست می‌پردازد.

به شروع فصل سرما پرداختن به بهترین روش های پیشگیری از سرماخوردگی اهمیت پیدا می‌کند چرا که افراد بیشتری درگیر این بیماری می‌شود. بیماری که به اسم سرماخوردگی معروف است، یک بیماری شایع ویروسی است. این ویروس با ایجاد عفونت در بدن، سیستم تنفسی از جمله بینی، گلو، سینوس‌ها و نای را درگیر می‌کند. حدود 200 نوع ویروس مختلف در دنیا کشف شده‌اند که می‌توانند منجر به بروز سرماخوردگی و عوارض ناشی از آن شوند اما در این بین بیشترین میزان سرماخوردگی توسط ویروسی به نام راینوویروس ایجاد می‌شود. این ویروس قابلیت انتقال بالایی دارد و در زمان کمی می‌تواند بین افراد و یا سطوح مختلف انتقال یابد. به طور میانگین هر فرد درطول یکسال، دو الی سه بار میزبان این ویروس خواهد بود و به سرماخوردگی مبتلا می‌شود.

روش‌هایی برای جلوگیری از افزایش چربی دور شکم وجود دارند که هرکدام می‌توانند کاربردی و راه‌گشا باشند. در این مقاله داروخانه آنلاین کیش ابتدا به پاسخ این سوال می‌پردازد که چربی دور شکمی چیست و چگونه به وجود می‌آید سپس راه‌های جلوگیری از افزایش چربی دور شکمی را مورد بررسی قرار میدهد.

مزایای ویتامین سی برای پوست بیشمار است اما از جمله بارزترین آنها می‌توان به داشتن خاصیت جوانسازی و روشن کنندگی اشاره کرد. ویتامین C با داشتن خاصیت آنتی اکسیدانی و آنتی باکتریالی قوی، رادیکال‌های آزاد روی پوست را خنثی می‌کند، باکتری‌های مضر را از بین می‌برد و قرمزی و حالت راش پوستی را کم می‌کند. همچنین فرآیند کلاژن سازی پوست را تحریک کرده و با افزایش ساخت کلاژن از پیری زودرس جلوگیری می‌کند و خاصیت ارتجاعی آن را بالا میبرد. این خلاصه‌ای درباره مزایای این محصول است و در ادامه داروخانه آنلاین کیش به بررسی دقیق‌تر این موضوع از جوانب مختلف می‌پردازد.

آگاهی از دلایل کمبود ویتامین D مهم است، زیرا این ویتامین نقش‌های مهمی در بدن ما دارد، از سیستم ایمنی گرفته تا سلامت عمومی همگی به این ماده که یک ویتامین محلول در چربی است، متکی است. در این مطلب داروخانه آنلاین کیش به توضیح بیشتر درباره این ویتامین می‌پردازد.

انواع روش برای جلوگیری از موخوره اهمیت دارد، چرا احتمالا بزرگترین دشمن برای حفظ ظاهر سالم موها است. این دو شاخگی‌های آزاردهنده در مو که اکثر ما هم تجربه آن را داشته‌ایم، می‌تواند حتی زیباترین مدل مو را خشک و آسیب دیده نشان دهد.