بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد داروخانه آنلاین کیش کاملا محفوظ می باشد

داروهای گیاهی

/uploads/product/1401-08/قرص-آلگومد.png

قرص آلگومد | Algomed Tabs

قرص آلگومد یا Algomed Tabs حاوی 100 قرص به عنوان یک مکمل غذایی گیاهی است. این محصول دارای ویژگی‌های زیر است: تقویت حافظه جلوگیری از روند پیری پوست پیشگیری از یبوست کمک به افزایش انرژی در بدن کاهش اشتها و کمک به لاغر شدن تصفیه طبیعی کبد ارتقای سیستم ایمنی بدن پیشگیری از سرطان

مشاهده و خرید
/uploads/product/1400-08/قرص-برونشی-پرت-بیونوریکا.png

قرص برونشی پرت بیونوریکا | Bionorica Bronchipret

قرص برونشی پرت بیونوریکا یا Bionorica Bronchipret حاوی 20 عدد قرص که یک داروی گیاهی برای درمان سرماخوردگی‌های دستگاه تنفسی و از بین بردن برونشیت حاد و مزمن کاربرد دارد. این محصول دارای خواص زیر است: به درمان و کاهش التهاب برونشیتی کمک می‌کند. برای کاهش حملات سرفه و شدت سرفه‌ها کاربرد دارد. به تنفس راحت‌تر کمک می‌کند.

مشاهده و خرید
/uploads/product/1400-08/شربت-دایان-ایمیون.png

شربت دایان ایمیون | Dayan Immune Syrup

شربت دایان ایمیون یا Dayan Immune Syrup حاوی 150 میلی لیتر شربت برای تقویت سیستم ایمنی بدن است. این محصول دارای ویژگی‌های زیر است: کمک به تسریع روند درمان بیماری‌ها کمک به تقویت و بهبود عملکرد سیستم ایمنی پیشگیری از بیماری‌هایی نظیر سرماخوردگی، وآنفولانزا حاوی عصاره‌های گیاهی و ویتامین ث

مشاهده و خرید
/uploads/product/1400-08/شربت-برونشی-پرت-بیونوریکا-.png

شربت برونشی پرت بیونوریکا | Bionorica Bronchipret

شربت برونشی پرت بیونوریکا یا Bionorica Bronchipret حاوی 100 میلی لیتر شربت برای درمان برونشیت حاد و مزمن و درمان سرفه‌ها کاربرد دارد. این محصول دارای ویژگی‌های زیر است: دارای ترکیبی گیاهی است. برای درمان هر دو نوع بیماری برونشیت حاد و مزمن کاربرد دارد. شدت سرفه‌ها را کاهش می‌دهد.

مشاهده و خرید
/uploads/product/1400-08/سینوپرت-اکسترکت-بیونوریکا.png

سینوپرت اکسترکت بیونوریکا | Sinupret Extract bionorica

سینوپرت اکسترکت بیونوریکا یا Sinupret Extract bionorica دارای 20 عدد قرص که برای بهبود علائم سینوزیت حاد و یا مزمن کاربرد دارد. این محصول دارای ویژگی‌های زیر است: تهیه شده از ترکیبات گیاهی از بین بردن و نرمال کردن مخاط غلیظ کمک به از بین بردن التهاب سینوس پارانازال

مشاهده و خرید
/uploads/product/1400-08/ایموپرت-بیونوریکا.png

قرص ایموپرت بیونوریکا | Bionorica Imupret

قرص ایموپرت بیونوریکا یا Bionorica Imupret دارای 50 عدد قرص برای تقویت سیستم ایمنی بدن و از بین بردن علائم سرماخوردگی. این محصول دارای ویژگی‌های زیر است: دارای ترکیباتی کاملا گیاهی است. به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می‌کند. برای از بین بردن علائم اولیه سرماخوردگی مناسب است. در درمان سرماخوردگی کاربرد دارد و از پیشروی بیماری و عفونی شدن آن جلوگیری می‌کند. زمان بیماری را کاهش می‌دهد.

مشاهده و خرید
/uploads/product/1400-08/میکسودین-هولیستیکا.png

میکسودین هولیستیکا | Holistica Mixodin

میکسودین هولیستیکا یا Holistica Mixodin محصولی بر پایه مواد طبیعی است که به تسکین درد مفاصل کمک می‌کند و برای حفظ تعادل سلولی مفید است. این محصول از روش‌های زیر به شما کمک می‌کند: التهابات و دردهای مفصلی را بهبود می‌بخشد روماتیسم مفصلی را تسکین می‌دهد. درد و التهاب ناشی از آسیب‌های ورزشی را تسکین می‌دهد برای پیشگیری و بهبود بیماری آلزایمر مفید است. حملات آلاینده‌ها به سلول‌ها را کاهش می‌دهد برای بهبود عارضه کبد چرب مفید است. التهاب پوست ناشی از رادیوتراپی را تسکین می‌دهد.

مشاهده و خرید
/uploads/product/1400-08/پاورفیت-هولیستیکا.png

پاورفیت هولیستیکا | Holistica Powerfit

پاورفیت هولیستیکا یا Holistica Powerfit شامل 32 عدد کپسول برای تقویت سیستم ایمنی بدن است. این محصول دارای خواص زیر است. شامل عصاره قارچ شیتاکه است. به تقویت سیستم ایمنی کمک می‌کند. برای افزایش قوای جسمی مفید است. از بروز تبخال و زگیل جلوگیری می‌کند.

مشاهده و خرید
/uploads/product/1400-08/کپسول-آوودین-هولیستیکا.png

کپسول آوودین هولیستیکا | Holistica Avodin

کپسول آوودین هولیستیکا یا Holistica Avodin حاوی 32 عدد کپسول است. محصولی با منشا طبیعی و مناسب برای سلامت استخوان‌ها و مفاصل است. این محصول از روش‌های زیر به شما کمک می‌کند: برای بازسازی و ترمیم بافت غضروف مفید است. به انعطاف پذیری مفاصل کمک می‌کند. عملکرد مفاصل را بهبود می‌بخشد. از التهاب و تخریب عضروف‌ها جلوگیری می‌کند. درد ناشی از بیماری آرتروز را بهبود می‌بخشد.

مشاهده و خرید
/uploads/product/1400-08/کرم-ضد-درد-آرنیکا-و-زردچوبه.png

کرم ضد درد آرنیکا و زردچوبه | Brand Italia Crema Corpo Arnica E Curcuma

کرم ضد درد آرنیکا و زردچوبه فقط برای استعمال خارجی مناسب است.  این کرم مناسب برای استفاده روی پوست سالم است. با خاصیت ضد التهابی و موثر در درمان ضربه و کبودی، مناسب برای تسکین دردهای مفصلی و التهاب ناشی از ضربه یا آرتروز و یا انقباضات عضلانی.

مشاهده و خرید
/uploads/product/1400-08/روغن-ضد-درد-آرنیکا.png

روغن ضد درد آرنیکا | Italia-Brand Arnica 50% Oil

از این روغن می‌توانید برای رفع کبودی‌های ناشی از ضربات و جراحات (رگ به رگ شدن)، ورم‌ها، کبودی‌ها و دردهای عضلانی ناشی از ضربات و جراحات، به پاهای متورم و برطرف کردن خستگی استفاده کنید.

مشاهده و خرید
/uploads/product/1400-08/چسب-درد-آرنیکا.png

چسب درد آرنیکا | Brand Italia Arnica Montana E Artiglio Del Diavolo

چسب درد آرنیکا یا Brand Italia Arnica Montana E Artiglio Del Diavolo حاوی 5 عدد چسب برای تسکین درد با عصاره روغن آرنیکا است. هر چسب درد آرنیکا یک بار مصرف است. هر چسب در ابعاد 9 در 14 سانتی متر است. این محصول برای استفاده خارحی و جهت تسکین برای درد مفاصل و عضلات کاربرد دارد. پچ‌ها دردهای عضلانی و مفاصل، انقباضات، آسیب‌های ورزشی و غیر ورزشی را تسکین می‌دهند این چسب‌ها گرفتگی‌هایی با منشاء مختلف روماتیسمی و ورزشی را نیز بهبود می‌دهند.

مشاهده و خرید

جدیدترین مقالات

مقالات پربازدید